O nas

Pracując z nami, możecie liczyć na miłą i przyjazną atmosferę. Z wieloma klientami nawiązujemy miłe i przyjazne relacje, jednocześnie zachowując pełen profesjonalizm w wykonywaniu swoich obowiązków. Staramy się rejestrować zdarzenia najbardziej dyskretnie jak to tylko możliwe.

Początek działalności firmy to rok 1998 rok. W lokalu o powierzchni niecałych 20 metrów powstała „Kwiaciarnia Ania”. Następnie została przygotowana specjalna oferta ślubnych dekoracji i florystyki, potem dołączyła do niej oferta fotografii i filmu a od 2006 roku również pojazdów ślubnych.

Od 2006 roku specjalizujemy się w najwyższej jakości zdjęciach i filmach. Każdego roku wzbogacamy naszą ofertę o nowości. Jesteśmy osobami żywo interesującymi się aktualnymi trendami na rynku ślubnym, następnie wprowadzamy je do naszej oferty. Jesteśmy zawsze na czasie 🙂

Jako pasjonaci posiadamy na wyposażeniu bardzo zaawansowany sprzęt, sprzęt z najwyższej półki. Zdjęcia bez szumów, wyraźne i ostre, obraz najwyzszej jakości dzięki temu sprzętowi, doświadczeniu oraz umiejętności jego obsługi. Chyba nikt by nie chciał, aby na jego ślubie, ktoś się uczył sztuki fotografii filmowania czy obsługi własnego sprzętu. Aby osiągnąć zamierzone efekty pracujemy na pełnych ustawieniach manualnych. Nie ma wówczas nieudanych ujęć, ostrości na innych obiektach niż zamierzone, twarze są jasne pod światło a dźwięk w filmie idealny.

Posiadamy wszystko, co jest niezbędne do pracy zawodowego reportera fotograficznego i filmowego – sprzęt, obiektywy, stabilizatory, statywy, lampy, zestawy oświetleniowe statyczne, mikrofony bezprzewodowe i przewodowe. Wszystko takich firm jak Nikon, Sony, Manfrotto, Sennheiser, AKG, Sandisk, GlideCam – krótko mówiąc, „mercedesy” w swojej klasie.

Posiadane doświadczenie w różnych produkcjach i zleceniach wykorzystujemy podczas ślubów, stanowi to doskonałe uzupełnienie naszych umiejętności.

Dbałość o szczegóły, dokładność, twórczość oraz pracowitość przyniosły efekty. W ciągu tych kilkunastu lat nasza pozycja na rynku uległa ugruntowaniu a nazwisko stało się pozytywnie rozpoznawalne, co nas jeszcze bardziej motywuje.