Dlaczego my

Po pierwsze, drugie i trzecie profesjonalny i zaawansowany montaż.To człowiek a nie sprzęt realizuje film i to od niego zależy efekt końcowy. Już na etapie przygotowań wiemy czego od nas oczekujecie. Następnie postprodukcji poświęcamy dużo czasu i dbałości o szczegóły (etap od momentu skończenia nagrywania filmu do oddania go Wam).  Jesteśmy elastyczni, liczymy się z Waszą opinią i realizujemy Wasze zalecenia. Indywidualne czołówki, wstawki, teledyski i zakończenia, oprawki i nadruki na płytach. Sami dokonujecie wyboru poszczególnych elementów filmu, nie narzucamy Wam schematów.

Po czwarte: doświadczenie. Posiadane dziesięcioletnie doświadczenie zdobyte w różnych produkcjach i zleceniach wykorzystujemy podczas ślubów.  

Po piąte: jakość obrazu – nagrywamy profesjonalnymi kamerami z kodekiem XDCAM, w rozdzielczości FullHD  – jest to rozdzielczość (1920×1080) pięciokrotnie wyższa od standardowej oraz w rozdzielczośći Ultra HD 4K. Po prostu jakość. Więcej o tym zakładce „Ładny obraz”.

Po szóste: jakość dźwięku – nagrywamy z dwóch niezależnych źródeł dwie ścieżki audio w tym samym czasie, potem je miksujemy. Posiadamy mikrofony broadcastowe nakamerowe oraz mikrofony bezprzewodowe. Dzięki temu dźwięk jest czysty i wyraźny. Więcej o tym w zakładce „Czysty dźwięk.”

Po siódme: bezpieczeństwo. Stosujemy najbezpieczniejszy obecnie sposób zapisu obrazu. Film nagrywany jest na profesjonalne karty pamięci SxS (nie amatorskie SD), dzięki czemu nie ma usterek obrazu lub audio a także zapewnia to najwyższy poziom zabezpiecznia przed uszkodzeniem karty.

Po ósme: posiadamy wszystko co potrzebne do profesjonalnej rejestracji i montażu filmu – profesjonalne kamery, lustrzanki DSLR, drona – hexacoptera oraz mikrofony bezprzewodowe i przewodowe, stabilizatory obrazu (Glidecam), oświetlenie nakamerowe i statywy oświetleniowe, statywy Manfrotto oraz ZEZWOLENIE KURII NA WYKONYWANIE ZDJĘĆ I FILMOWANIE W OBIEKTACH SAKRALNYCH PODCZAS UROCZYSTOSCI oraz inne przydatne rzeczy.

Po dziewiąte: pracując z nami, możecie liczyć na miłą i przyjazną atmosferę. Z wielomo klientami nawiązujemy miłe i przyjazne relacje, jednocześnie zachowując pełen profesjonalizm w wykonywaniu swoich obowiązków. Staramy się rejestrować zdarzenia najbardziej dyskretnie jak to tylko możliwe.

Po dziesiąte: uwielbiamy Wasze zadowolenie z naszej pracy.