Filmowanie

Proponujemy Państwu nasze usługi w zakresie filmowania ślubów, wesel, studniówek, komunii oraz innych imprez okolicznościowych.

Od początku istnienia naszej firmy (1998 rok) postawiliśmy na jakość oraz merytoryczne przygotowanie.

Z dużym uznaniem naszych klientów spotkało się wprowadzenie przez nas jako pierwszych w Tarnowie filmowania w rozdzielczości FullHD (1920*1080) a obecnie już wprowadziliśmy Ultra HD 4K (3840×2160). Podobnie uznanie zyskało nagrywanie dźwięku mikrofonami bezprzewodowymi firmy Sennheiser a także używania stabilizatorów obrazu Glidecam (rodzaj StedyCam). Od 2011 roku filmujemy lustrzankami, od 2014 roku z powietrza – za pomocą drona a od 2015 roku również za pomocą kranu kamerowego.

W pracy operatora kamery jak i montażysty potrzebne jest doświadczenie – my się tym zajmujemy od 10 lat.

Nasze filmy zawierają zapis Państwa wrażeń, emocji, trafne uchwycenie nastroju i chwili, są dynamiczne, ogląda się je z przyjemnością i bez chwili znudzenia – wszystko dzięki zaawansowanemu montażowi.

Niepowtarzalne i ciekawe ujęcia uzyskujemy filmując z powietrza za pomocą drona, idealnie płynne ujęcia, bez drgań nawet w biegu osiągamy dzięki wykorzystaniu stabilizatorów Glidecam (rodzaj SteadyCam) natomiast czysty, wyrazisty dźwięk, bez pogłosu i szumów dzięki mikroportom Sennheiser.